cloud

Sizden Gelen Yorumlar

Bulut

Bilgi Merkezi

img

Kliniğimize gelen hastalarımızdan bize ulaşan yorumları sizlerle paylaşıyoruz.

 • kiz-cocuk
  R. S.

  Kızım kaygı durumunun son noktasındaydı 4 yıl önce. Ben çocuğumun ciddi sıkıntıda olduğunu hissediyordum ama doktorlar dahil benim çok pimpirikli olduğumu, durumu abarttığımı düşünüyorlardı. Ben ise çocuğuma güvendim ve onun sorunun çözümü için doktor ve tedavi arayışına girdim. Bu süreçte maddi kaygıları olan, çocuğumu anlama gayreti içinde olmayan hekimlerle karşılaştım. Sonra çok şükür sizinle tanıştım. Çocuğuma olan ilgi ve alakanız ve tıbbi bilginizle çok kısa sürede sıkıntılarımızdan kurtulduk. Çok teşekkür ederim.

 • erkek-cocugu
  B.K.

  Çocuğum LGS sınavına hazırlanıyor ve bu yıl çok stresliydi, sınavlarda heyecanlanıp başarısız oluyordu ve bu durum bizi çok üzüyordu. Sınavlarda bu denli heyecanlanmasının nedenini bilemiyorduk. Doktorumuz anksiyete bozukluğu teşhisi koydu ve düzenli terapi takiplerine başladı. Çocuğumuzdaki değişim çok ciddi oldu. Bu hem bizi hem de oğlumu çok sevindiriyor. Çok teşekkür ederiz doktor hanım.

 • erkek-cocugu
  K.Ç.

  Öncelikle çok güler yüzlü bir doktor, benim oğlumla iletişim kurmak gerçekten kolay değildir ama sabırla başarılı oldu sonradan sosyal kaygısı olduğunu öğrendik doktorumuzdan ve terapiye başladılar. Hiç arkadaşlarıyla öğretmenleriyle konuşamayan oğlum şimdi tamamen değişti. Bu bizi çok mutlu ediyor.

 • kiz-cocuk
  S.B.

  Kesinlikle benzer sorunları yaşayan hastalara tavsiye ederim, benim kızım takıntı hastasıydı, sürekli elini yıkıyordu, bana sorular soruyordu ve defalarca kez aynı cevabı vermemi bekliyordu, ben de çok zorlanıyordum. Bu durum hayatımızı çok etkileyince doktor hanıma başvurduk. Gerçekten alanında uzman bir hekim. Bize yaşadığımız sorunu ve bu sorunla nasıl baş edeceğimizi çok güzel açıkladı. Bana da evde nasıl davranmam gerektiği konusunda yardımcı oldu bu şekilde belirtilerinde azalma sağladık çok şükür. Hala bazı takıntıları var, onun için devam ediyoruz ve çok iyi geleceğinden de eminiz. Çok sağ olun doktor hanım

 • erkek-cocugu
  O.Ö.

  Merhaba, çocuğumuzda dikkat eksikliği sorunu vardı, bu sorun derslerini çok olumsuz etkiliyordu, ne yapacağımızı bilemiyorduk, ders yaptırmak kabusa dönüşmüştü. Rukiye hanım bu durumlarda nasıl davranmamız nasıl yönetmemiz gerektiği konsun da bize çok yardımcı oldu. Öğretmeniyle ve okul servisiyle sürekli iletişimde bulundu ve onlara da bu durumla nasıl baş edileceğini anlattı. Oğlumun derslerinde ilerleme başladı. Bu bizi çok sevindiriyor. Çok teşekkür ederiz.

 • kiz-cocuk
  Z.Ü

  8 aydır doktorumuza saç yolma, kaş yolma sorunu için geliyoruz. Çok ilgili, anne şevkati var. Çok memnunuz çocuğum doktorunu çok seviyor. Kızımdaki bu sorunun tikotilomani olduğunu öğrendik, süreçte çok azaldı, kızım doktorun tavsiyelerine birebir uyuyor. Bir sonraki görüşmeyi dört gözle bekliyor.

 • kiz-cocuk
  A.Ü

  Takıntı hastalığı olan kızım bir çok takıntısını süreçte yapmayı bıraktı. Çok ilerleme kaydettik. Tedavi bitene kadar sürece devam edeceğiz. Takıntısı olan çocuğa nasıl yaklaşılması gerektiği ile ilgili anne baba olarak bize çok bilgi verdi, bizde doktorumuzdan öğrendiklerimizi evde uyguluyoruz, ilaca gerek kalmadan atlattık çok şükür.

 • erkek-cocugu
  Ş.Y

  Rukiye Hocamı çok seviyorum. Çok samimi, çok güleç, insana huzur veriyor. Benim bipolar hastalığım vardı, atlatmamda çok yardımcı oldu, ilaçlarımı büyük bir titizlikle takip ediyor, artık iyileştim, doktorumun önerisiyle ilaçları kesiyoruz. Ayrıca bana terapi uyguluyor, çok faydalı.

 • erkek-cocugu
  D.S.

  Bu alanda en önemli kriter, doktora olan güvendir. İlk günden Rukiye Hocam bize bu güveni verdi. Üstüne samimiyeti ekledi. Güven ve samimiyetle başlayan birlikteliğimiz, tedavi sürecine de olumlu yansıdı.Bu zamanda önce insan, sonra anne, sonra hekim olan bir doktora ulaşmanın güvencesiyle kendisiyle hasta doktor ilişkimiz devam ediyor. Buradan teşekkürlerimi iletiyorum kendisine.

 • kiz-cocuk
  İ.E

  Benim kızım çok üzücü bir olay yaşamıştı, bu süreçte çok yıprandık, bize travma yaşadığını söyledi ve oyun terapisine başladık, çocuğumun korku ve kaygılarında olumlu yönde çok ilerleme var, çok memnunuz, çok ilgileniyor.

whatsapp Telefon